• Philips HR2500/00 5000 Eco Blender 250W - HR2500/00
Philips
Philips Series 5000 HR2500 Eco Conscious Edition - Blender - 0.6 litre - 350 W - silk white matte
SKU: HR2500/00
Condition: New
Overview:
Philips 5000 series Eco Conscious Edition HR2500/00 Blender. Bowl capacity: 0.6 L. Type: Tabletop blender, Product colour: White, Country of origin: China. Power: 250 W, Power source: AC, AC input voltage: 220 - 240 V. Width: 116 mm, Depth: 119 mm, Height: 360 mm
Popular in this category
General
Bowl capacity
0.6 L
Type
Tabletop blender
Product colour
White
Country of origin
China
Power
250 W
Power source
AC
AC input voltage
220 - 240 V
Width
116 mm
Depth
119 mm
Height
360 mm
Download Link
User Rating
0.00 average based on 0 reviews.
Simply add the product into cart and go to checkout page and pay there with secure payment methods.
You can always ask us over email or phone to confirm the STOCK Status and Stock QTY.
General
Bowl capacity
0.6 L
Type
Tabletop blender
Product colour
White
Country of origin
China
Power
250 W
Power source
AC
AC input voltage
220 - 240 V
Width
116 mm
Depth
119 mm
Height
360 mm